Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Sprzedaży

BIMBA Y LOLA POLAND sp. z o. o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Podlegając kierownikowi sklepu, Asystent Sprzedaży powinien zapewnić doskonałą obsługę klienta, stając się

  • naszym głównym ambasadorem marki i pomagać w budowaniu marki BIMBA Y LOLA.

  • Twoimi kluczowymi obowiązkami, którymi będziesz codziennie zajmował się:

  • Pełną obsługą na drodze klienta, od powitania do ostatecznej sprzedaży, załatwianiem wszelkich

  • próśb lub reklamacji.

  • Liczeniem i kontrolą zapasów, organizacją dostaw i utrzymaniem magazynu.

  • Organizacją produktu na hali produkcyjnej, a także wdrażaniem wytycznych Visual merchandisingu i

  • współpracą przy zmianach wizualnych i w witrynach sklepu.

  • Stałą komunikacją z centralą.

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osoby entuzjastycznie nastawionej do mody, zorientowanej na wyniki, z umiejętnością

  • zarządzania, motywowania i dawania przykładu.

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w handlu detalicznym (doświadczenie w branży modowej będzie

  • atutem).

  • Języki: polski: pełna biegłość zawodowa. Angielski i hiszpański to plus.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i handlowe.

  • Skoncentrowany na kliencie.

  • Bądź świadomy trendów rynkowych.

  • Zorganizowany, proaktywny, przekonujący i zmotywowany.

To oferujemy

  • BIMBA Y LOLA ma na celu wzmocnienie pozycji swoich pracowników. Po dołączeniu do nas otrzymasz pełne

  • wprowadzenie do marki (jej filozofię, produkt, procedury itp.) oraz szkolenie. Ponadto inne korzyści ze współpracy z nami to:

  • 40% zniżki dla personelu.

  • Indywidualne i globalne prowizje sklepu od pierwszego dnia.

  • Globalne korzyści dla całego zespołu.

  • 3-miesięczny okres próbny, który przekształcimy w umowę na czas nieokreślony.

  • Umowa o pracę na pełny etat lub część etatu.

Raportując Kierownikowi ds. Rynku europejskiego, Kierownik sklepu będzie utrzymywał wysokie standardy jako lider. Będzie odpowiedzialny za budowanie zespołu nastawionego na doskonałą obsługę klienta, wzbudzanie ekscytacji wokół filozofii marki oraz motywowanie pracowników do budowania pozytywnych relacji z klientami.

Przewiń do profilu firmy