Ta oferta pracy jest nieaktualna od 215 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 13.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FURLA POLSKA SP. Z O.O.

    Furla to 100% Włoch – historią i duchem. Założona w 1927 roku, jest jedyną marką w tak szybko rozwijającym się segmencie premium, która dostarcza autentyczny włoski produkt Made in Italy zachowując atrakcyjny stosunek wartości do ceny.

    Jako jedna z największych globalnych marek na rynku wyrobów skórzanych Furla stawia na jakość, radość, kolorową kreatywność oraz współczesny włoski styl życia.
    Furla produkuje torby, torebki, obuwie, a także akcesoria skórzane zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Nowi dostawcy produkujący na zlecenie Furla tekstylia, okulary i zegarki rozszerzają ofertę marki, która charakteryzuje się wysoką jakością i kunsztem wykonania oraz nowoczesną estetyką.

    Furla to prawdziwe Made in Italy. Niezwykłe połączenie projektów, materiałów, a także kontroli jakości na każdym kroku wyróżnia markę spośród innych

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    Numer referencyjny: 1/MOK/2017

    Opis Stanowiska

    • Zapewnienie profesjonalnej Obsługi Klienta
    • Doradztwo w zakresie doboru produktu, zgodnie z aktualnymi trendami
    • Dbałość o ekspozycję
    • Analiza sprzedaży, regularne dostarczanie oceny na potrzeby biura handlowego oraz działu zakupu
    • Obsługa programów sprzedażowych i lojalnościowych

    Wymagania

    • Udokumentowane doświadczenie w sprzedaży
    • Znajomość najnowszych trendów i marek akcesoryjnych
    • Pozytywne nastawienie i umiejętność pracy zespołowej
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub włoskiego
    • Doświadczenie w retailu/markach premium będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy

    • Stabilna prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach w Polsce i zagranica
    • System premiowy zależny od wyników
    • Pakiet opieki medycznej oraz możliwość otrzymania karty Multisport- po okresie próbnym

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Furla Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Furla Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Siennej 82. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.