Asystent Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 13.11.2017
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 13.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

FURLA POLSKA SP. Z O.O.

Furla to 100% Włoch – historią i duchem. Założona w 1927 roku, jest jedyną marką w tak szybko rozwijającym się segmencie premium, która dostarcza autentyczny włoski produkt Made in Italy zachowując atrakcyjny stosunek wartości do ceny.

Jako jedna z największych globalnych marek na rynku wyrobów skórzanych Furla stawia na jakość, radość, kolorową kreatywność oraz współczesny włoski styl życia.
Furla produkuje torby, torebki, obuwie, a także akcesoria skórzane zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Nowi dostawcy produkujący na zlecenie Furla tekstylia, okulary i zegarki rozszerzają ofertę marki, która charakteryzuje się wysoką jakością i kunsztem wykonania oraz nowoczesną estetyką.

Furla to prawdziwe Made in Italy. Niezwykłe połączenie projektów, materiałów, a także kontroli jakości na każdym kroku wyróżnia markę spośród innych

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: 1/MOK/2017

Opis Stanowiska

  • Zapewnienie profesjonalnej Obsługi Klienta
  • Doradztwo w zakresie doboru produktu, zgodnie z aktualnymi trendami
  • Dbałość o ekspozycję
  • Analiza sprzedaży, regularne dostarczanie oceny na potrzeby biura handlowego oraz działu zakupu
  • Obsługa programów sprzedażowych i lojalnościowych

Wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie w sprzedaży
  • Znajomość najnowszych trendów i marek akcesoryjnych
  • Pozytywne nastawienie i umiejętność pracy zespołowej
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub włoskiego
  • Doświadczenie w retailu/markach premium będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stabilna prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach w Polsce i zagranica
  • System premiowy zależny od wyników
  • Pakiet opieki medycznej oraz możliwość otrzymania karty Multisport- po okresie próbnym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Furla Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Furla Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Siennej 82. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się