Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent sprzedaży - Wsparcie Sprzedaży

PON-PRAN KAROL PONETA

Paczkowska 26

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klienta (stacjonarna, telefoniczna, mailowa) - przyjmowanie i realizacja zamówień,

  • Aktywne rozpoznawanie potrzeb Klienta

  • Wystawianie dokumentów sprzedaży

  • Negocjowanie oraz przygotowywanie ofert handlowych

  • Wspieranie bieżących działań sprzedażowych

  • Opieka posprzedażowa nad nowymi oraz obecnymi Klientami firmy

  • Obsługa i realizacja zamówień z portali sprzedażowych

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta

  • Wysokie umiejętności negocjacyjne

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Skrupulatność i dokładność

  • Nastawienie na osiąganie celów

  • Konsekwencja w działaniu

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju

  • Praca stacjonarna w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku

Jesteśmy aktywnie rozwijającą się hurtownią z branży środków czystości i artykułów BHP. Poszukujemy Specjalisty ds. Wsparcia Sprzedaży, który wesprze nasze działania. Stanowimy energiczny i dynamiczny zespół, i takiej właśnie osoby poszukujemy do naszego zespołu. Miejsce pracy: Wrocław

Jesteś osobą energiczną i potrafisz szybko działać? Lubisz kontakt telefoniczny i nie boisz się chwycić za słuchawkę? Jesteś przyjaźnie usposobiony, wytrwały i lubisz wyzwania? Czekamy właśnie na Ciebie! Aplikuj!

Przewiń do profilu firmy

Jesteś zainteresowany?

Wysyłaj CV i daj nam się poznać!