Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Electra Polska Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Bydgoskich Przemysłowców 6, 85-862 Bydgoszcz (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Stacjonarny ( kobieta / mężczyzna )

Electra Polska Sp. z o.o. O firmie

4 200 brutto / mies.

Electra Polska Sp. z o.o.

Bydgoskich Przemysłowców 6

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie, przygotowywanie i generowanie dokumentacji handlowej,

  • koordynacja i organizacja procesów logistycznych (kontakt z firmami logistycznymi),

  • koordynacja i operacyjne wsparcie projektów sprzedażowych,

  • przygotowywanie wstępnych dokumentacji ofertowych,

  • przygotowywanie dokumentacji księgowej przeznaczonej do przekazywania księgowości zewnętrznej,

  • kontakt z dostawcami i klientami w procesach zamykania transakcji handlowych,

  • synchronizacja przepływu dokumentacji miedzy biurem a magazynem,

  • reprezentacja firmy w spotkaniach biznesowych (imprezy targowe, spotkania w fabryce),

  • bieżące sprawy dotyczące prowadzenia biura,

  • tworzenie kontentu w mediach społecznościowych,

  • tworzenie oraz nadzór nad dokumentacją posprzedażową.

Nasze wymagania

Od kandydata oczekujemy:

• wykształcenia wyższego z biegłą znajomością języka angielskiego (kontakt z dostawcami i klientami),

• prawa jazdy kat B,

• biegłej obsługi środowiska Office (w szczególności Outlook, Excel, Word),

• znajomości środowiska mediów społecznościowych (Facebook, Linkedin),

• umiejętności rozwiązywania problemów i szybkiego reagowania na potrzeby klienta.

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze środowiska Insert NEXO oraz znajomość podstaw procesów logistycznych.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie, z mocną rynkową pozycją, w sprawnym zespole z płaską organizacją pracy,

  • umowę o pracę po okresie próbnym,

  • wynagrodzenie w wysokości 4200,00 zł brutto,

  • pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30 -15:30, w nowoczesnym biurowcu na terenie Parku Przemysłowego w Bydgoszczy z dogodnym dojazdem autobusem lub samochodem (duży parking).

  • do dyspozycji pracowników na miejscu jest kuchnia lub Lunch Bar.

Electra Polska jest jednym z liderów wśród dostawców sprzętu energetycznego w kraju i za granicą. Charakteryzujemy się mobilnością i elastycznością oferty, która jest zauważana przez wszystkich ważnych graczy na rynku energetycznym. Chcąc wykorzystać potencjał produktowy poszukujemy nowych, ambitnych osób do zwiększenia zasięgu i utrzymania wysokiej jakości obsługi dotychczas obsługiwanych firm.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje