Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pomocnik Stolarza

NYQUISTA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 0006 000 brutto / mies.
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Promienna 25

Długa Kościelna (pow. miński)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań zgodnie z planem produkcji

  • wsparcie zespołu produkcyjnego w bieżących zleceniach

  • dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkcji zgodne z dokumentacją

  • wykonywanie mebli zgodnie z rysunkiem technicznym

  • obsługa maszyn stolarskich

  • montaż mebli u klienta

Nasze wymagania

  • doświadczenie przy pracach stolarskich i montażu mebli

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • dobra znajomość obsługi maszyn stolarskich

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

  • samodzielność w organizacji pracy oraz realizacji zleceń w terminie

  • umiejętność planowania

  • dokładność i skrupulatność

  • Dla osób bez doświadczenia, ale chętnych do nauki, przewidujemy przyuczenie do zawodu

To oferujemy

  • umowa zlecenie na 3-miesięczny okres próbny z możliwością uzyskania umowy o pracę

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia: stała pensja

  • ciekawa praca w prężnie działającej organizacji

  • realizacja ambitnych zadań oraz możliwości rozwoju

Nyquista Acoustic Design to zespół ludzi, których połączyła wspólna pasja do akustyki oraz nowoczesnego designu. Jesteśmy wiodącym producentem paneli akustycznych w Polsce. Zajmujemy się projektowaniem, pomiarami akustycznymi, produkcją oraz dystrybucją paneli oraz mebli akustycznych.

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do NYQUITEAMU!

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania