Oferta pracy

Asystent Techniczno-Handlowy

Eneria

  • Izabelin-Dziekanówek (pow. nowodworski)

    Izabelin-Dziekanówek (pow. nowodworski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wsparcia dla Inżynierów Sprzedaży w bieżących działaniach,

  • Przygotowywanie ofert, opisów technicznych, specyfikacji produktów, tworzenie kalkulacji projektowych,

  • Dbałość o merytoryczną i techniczną stronę oferty,

  • Przygotowywanie koncepcji projektowych we współpracy z Handlowcami oraz biurami projektowymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana specjalizacja: mechanika i budowa maszyn, energetyka),

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów zawodowych i współpracy w zespole,

  • Komunikatywność,

  • Chęć podejmowania nowych wyzwań,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku 1 rok.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

Eneria

Eneria Sp. z o.o. zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie projektów zasilania rezerwowego, kogeneracji, modułów energetycznych stosowanych w przemyśle morskim, kolejowym czy energetycznym, przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii firmy CATERPILLAR®.

Jesteśmy wyłącznym przedstawiciel koncernu CATERPILLAR® w Polsce w zakresie sprzedaży i serwisu zespołów prądotwórczych i silników przemysłowych.

Ponadto wykonujemy instalacje elektryczne w całym zakresie wysokich, średnich i niskich napięć w obiektach przemysłowych oraz użyteczności publicznej.

Przewiń do profilu firmy