Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Techniczno-Handlowy

SIENKIEWICZ MAT-BUD Sp. z o.o.

  • Leszka Czarnego 4D, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Leszka Czarnego 4D

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie ofert handlowych wraz z koniecznymi załącznikami

  • doradztwo i wsparcie techniczne w zakresie oferowanych produktów

  • analiza dokumentacji przetargowej (SIWZ) oraz dokumentacji technicznej

  • prowadzenie rozmów techniczno-handlowych z odbiorcami

  • bieżące śledzenie zamówień (terminów produkcji, terminów dostaw)

  • generowanie ofert sprzedaży dla klientów

  • obsługa telefoniczna klientów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie ze specjalizacją inżynieria środowiska lub budownictwo (może być w trakcie studiów zaocznych)

  • umiejętności komunikacyjne i sprzedażowe

  • umiejętności szybkiego uczenia się i pracy w zespole

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Mile widziane

  • znajomość programu AutoCAD lub podobnych

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego przez szkolenia i wsparcie doświadczonych przedstawicieli handlowych, wewnętrzne ścieżki kariery

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu ogólnokrajowym

  • niezbędne narzędzia pracy

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje można uzyskać pod telefonem: 607950144 w godz. 7:00-16:00.