Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Techniczny o profilu Automatyk/Elektrotechnik

MGS NAUKA SP Z O O

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

W naszym zespole brakuje zaangażowanego automatyka lub elektrotechnika, który zadba o ofertę produktów z tych zakresów, będzie opracowywał dokumentację techniczną, podejmie się projektowania i wykonywania własnych stanowisk dydaktycznych oraz merytorycznie wesprze dział sprzedaży i marketingu. Potrzebujemy kogoś z wiedzą niezbędną do realizacji powierzonych odpowiedzialności.

Zadania:

• Opieka nad ofertą produktów z zakresu automatyki, robotyki, mechatroniki, elektroniki i elektrotechniki

• Tłumaczenia techniczne z języka angielskiego

• Tworzenie dokumentacji technicznej i instrukcji obsługi

• Montaż oraz serwisowanie systemów i urządzeń dydaktycznych, jak również przeprowadzanie szkoleń z zakresu ich obsługi oraz techniczne wsparcie klientów

• Projektowanie i wykonywanie urządzeń i zestawów dydaktycznych

• Aktywne wsparcie merytoryczne działu sprzedaży i marketingu

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień związanych z automatyką, elektrotechniką, elektroniką i/lub mechatroniką najlepiej poparta wyższym wykształceniem technicznym

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel i Word

  • Znajomość języka angielskiego

  • Dyspozycyjność

Mile widziane

  • Znajomość programu graficznego typu: Photoshop, Gimp

  • Znajomość programu rysunku technicznego typu: AutoCAD, SketchUp

  • Znajomość procesów certyfikacji produktów wprowadzanych na rynek

  • Uprawnienia SEP i/lub inne przydatne przy wykonywaniu instalacji elektrycznych

  • Znajomość języka niemieckiego

  • Znajomość systemu CMS Joomla i doświadczenie w zakresie SEO

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się dziedzinie związanej z rynkiem dydaktycznym

  • Pracę o niemonotonnym charakterze i w kameralnym gronie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przestrzeń i wsparcie dla działań mających na celu poszerzanie wiedzy i zdobywanie nowych umiejętności technicznych

  • Elastyczność czasu pracy

Zespół MGS Nauka Sp. z o.o. od lat współpracuje z pracownikami szkół i wiodących uczelni technicznych w Polsce w procesie wyposażania pracowni w niezbędny sprzęt dydaktyczny i laboratoryjny. Naszym wyróżnikiem jest rozbudowana oferta stanowisk i zestawów edukacyjnych z zakresu odnawialnych źródeł energii, ale od lat prężnie działamy również nad ofertą z innych dziedzin nauk technicznych, jak mechanika płynów, wytrzymałość materiałów, elektrotechnika, automatyka i robotyka i wiele więcej.

Mamy dwa ambitne cele:

1. Chcemy rozwijać portfolio własnych produktów i dostarczać do szkół i uczelni technicznych w Polsce najlepszy sprzęt dydaktyczny z Odnawialnych Źródeł Energii.

2. Chcemy poszerzać i udoskonalać naszą ofertę, na którą składają się zarówno produkty własne, jak i firm zewnętrznych tak, aby dostarczać kompleksowe rozwiązania dla szkół i uczelni technicznych na każdym poziomie i kierunku kształcenia. Chcemy dostarczać sprzęt, oprogramowanie oraz wiedzę tak, aby uczniowie i studenci mieli jak najlepsze warunki do rozwoju i nauki.

W związku z postępującym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ASYSTENT TECHNICZNY o profilu Automatyk/Elektrotechnik

Dane kontaktowe:

MGS Nauka Sp. z o.o.

ul. Litawora 15, Kraków

Tel. 12 353 83 00

www.pomoce-dydaktyczne.eu

www.mgs-nauka.com

CV proszę przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ.

Przewiń do profilu firmy