Oferta pracy

Asystent Techniczny Volvo

Grupa PGD - Volvo Car PGD

aleja Powstańców Śląskich 22

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wydawanie i przyjmowanie samochodów do napraw, a także obsługa logistyczna pojazdów

  • Przyjmowanie zgłoszeń i definiowanie potrzeb klientów (mailowe i telefoniczne)

  • Prowadzenie dokumentacji prowadzonych prac (tj. kompletowanie dokumentacji szkodowej, archiwizowanie zleceń serwisowych)

  • Współpraca z działem handlowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenia m.in. średniego technicznego

  • Podstawowej wiedzy z zakresu budowy i eksploatacji pojazdów

  • Doświadczenia w obsłudze Klienta (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej, ubezpieczeniowej lub likwidacji merytorycznej szkód)

  • Zainteresowania motoryzacją i chęci poszerzania swojej wiedzy w tym zakresie

  • Wysokiej motywacji i zaangażowania

  • Orientacji na rozwój (chęć do poszerzania wiedzy)

  • Prawo jazy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Terminowe wynagrodzenie oparte na podstawie oraz premii

  • Możliwość realnego rozwoju swoich umiejętności, a także rozwoju w strukturach firmy

  • Szkolenia importerskie

  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed

  • Dofinansowanie karty Multisport

  • Zniżki na produkty i usługi Holding1

  • Pracę w najwyższych standardach w tym bezpieczeństwa i sanitarnych

  • Żyjemy zdrowo! - cyklicznie organizujemy programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Volvo Car PGD w Krakowie to autoryzowany salon samochodowy i serwis mechaniczny. Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach handlowych, jak i wieloletnim doświadczeniu Grupy PGD. Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Rozwijamy strukturę, rozbudowujemy zespół techniczny - zapraszamy do rekrutacji!

Przewiń do profilu firmy