Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Technologa

"KÖNIG STAHL" Sp. z o.o.O firmie

  • Mikołów

    Mikołów, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • sporządzenie wycen w odpowiedzi na zapytania klientów,

  • procedowanie zamówień klientów w systemie ERP,

  • współpraca z podwykonawcami,

  • opracowywanie dokumentacji technicznej,

  • weryfikacja jakości wytworzonych elementów,

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie/wyższe techniczne (także w trakcie studiów)

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz wykonywania rysunku technicznego,

  • znajomość środowiska programów CAD 3D,

  • mile widziana znajomość lub zainteresowanie nowoczesnymi technologiami obróbki metalu,

  • znajomość obsługi pakietu OFFICE szczególnie MS-excel,

  • umiejętność pracy w dynamicznym, kreatywnym zespole,

  • umiejętności analityczne, przywiązywanie uwagi do szczegółów,

  • zaangażowanie i wysoka kultura osobista,

  • samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • mile widziana znajomość obsługi programu Inventor,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • pracę (lub praktykę zawodową dla studenta ) w stabilnym przedsiębiorstwie – także w niepełnym wymiarze czasu pracy – 1/1 lub ¾ etatu

  • szkolenia w obowiązkach Technologa Centrum Serwisowego,

  • życzliwą opiekę merytoryczną podczas wdrażania w obowiązki służbowe

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – studentom możemy zaoferować elastyczny czas pracy w okresie egzaminów

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • dofinansowanie do karty MultiSport

"KÖNIG STAHL" Sp. z o.o.

"KÖNIG STAHL" Sp. z o.o. jest częścią istniejącego od 156 lat koncernu ALU KÖNIG STAHL z siedzibą w Wiedniu. Na rynku polskim firma istnieje od 27 lat. W związku z rozwojem Centrum Serwisowego poszukujemy odpowiedniej doświadczonej osoby do wzmocnienia zespołu specjalistów w oddziale naszej firmy w Poznaniu. König Stahl Sp. z o.o. dysponuje nowoczesnymi oddziałami i magazynami w Poznaniu, Mikołowie i Solcu Kujawskim o łącznej powierzchni ponad 15 tysięcy metrów kwadratowych, które pozwalają na sprawną obsługę klientów z całej Polski.

W związku z rozwojem Centrum Serwisowego poszukujemy osób – w tym studentów kierunków technicznych chcących zdobyć w naszej firmie niezbędne doświadczenie zawodowe, a może nawet stałą pracę na wiele lat - na stanowisko:

Asystent Technologa.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.