Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent technologa rozwoju

Polychem Systems Sp. z o.o.O firmie

Polychem Systems Sp. z o.o.

Wołczyńska 43

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Technologami Rozwoju przy opracowywaniu produktów w branży poliuretanów

  • Przeprowadzanie prób technologicznych

  • Wykonywanie testów i badań laboratoryjnych

  • Dokumentowanie wyników i archiwizacja

  • Sporządzanie raportów pod potrzeby działu

  • Przetwarzania raportów do postaci cyfrowej – wprowadzanie danych do systemu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne chemiczne

  • Staranność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

  • Doświadczenie w pracy w laboratorium minimum 1 rok

  • Umiejętność analitycznego myślenia ,komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie na umowę o pracę

  • możliwość pracy z dużą ilością danych

  • szkolenia w zakresie wykonywanych obowiązków

  • doskonalenie znajomości języka obcego: angielski i niemiecki

  • pakiet usług medycznych, karta Multi Sport,

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • dobre warunki pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne