Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent technologa

Stelmet S.A.

  • Zielona Góra

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Asystent

Stelmet S.A. jest największym w Europie producentem drewnianej architektury ogrodowej.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Asystenta technologaNumer ref.: Centrala spółki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – technologia drewna,
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku technologa,
  • Zdolności analityczne i organizacyjne,
  • Znajomość programu CAD, Excel,
  • Mile widziana znajomość programu SAP,

Zakres obowiązków:

  • kontrola kompletności i poprawności dokumentacji technologicznej(rysunki wykonawcze + pakowanie)
  • opracowywanie dokumentacji korygującej wg istniejących standardów oraz jej archiwizowanie,
  • aktualizacja i pielęgnacja danych podstawowych i sterujących w systemie informatycznym klasy ERP
  • poprawianie jakości i produktywności poprzez standaryzację materiałów i operacji procesu produkcji,
  • aktywny udział w optymalizowaniu przepływów w procesie produkcji w celu ograniczenia nadmiernego przemieszczenia materiałów (zbędny transport) oraz w eliminowaniu nieproduktywnych zbędnych czynności,

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • dobrą atmosferę pracy,
  • pracę w prężnej dynamicznie rozwijającej się firmie.

Oferty pisemne z adnotacją dot. stanowiska prosimy przesyłać
wyłącznie za pomocą przycisku:

Zastrzegamy sobie prawo odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Podczas składania oferty, należy pamiętać o zamieszczeniu w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

Ogłoszenie archiwalne