Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-tka Administracyjny/-a

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 12.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MKM SUPPORT
    DORADZTWO PERSONALNE I POŚREDNICTWO PRACY
    NR CERTYFIKATU 5406
    Poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr referencyjny: MKM OA 06/2018

    Opis stanowiska:

    • odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie biura i recepcji firmy;
    • koordynacja korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej;
    • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie urządzeń biurowych;
    • pomoc w kompletowaniu i archiwizowaniu dokumentacji;
    • zarządzanie dostawami i przygotowywanie zamówień do biura;
    • pomoc w organizacji spotkań wewnątrz biura;
    • inne zlecone zadania administracyjne.

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie m.in. B2 – kryterium obowiązkowe;
    • znajomość obsługi pakietu MS Office;
    • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;
    • dyspozycyjność, chęć rozwoju i dobra organizacja pracy;
    • wysoka kultura osobista;
    • doświadczenie w środowisku biznesowym będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • profesjonalne przygotowanie kandydata do pracy;
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez naszego klienta;
    • pracę w systemie zmianowym między godz. 08:00 a 18:00;
    • wynagrodzenie w wysokości od 3500 do 4500 zł brutto (w zależności od doświadczenia związanego ze stanowiskiem);
    • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych;
    • możliwość rozwoju zawodowego;
    • pracę w bardzo dobrej atmosferze.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

    [email protected]

    Więcej informacji na stronie www.mkm-support.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    „Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest MKM Support Maria Odorowicz (Al. Jana Pawła II 70, lok. 29, 00-175 Warszawa) , moich danych osobowych podanych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę MKM Support Maria Odorowicz (Al. Jana Pawła II 70, lok. 29, 00-175 Warszawa).”
    Dodatkowa informacja dla Kandydatów:
    Administratorem danych osobowych Kandydatów udostępniających swoje dokumenty aplikacyjne dla potrzeb prowadzonych procesów rekrutacyjnych jest Maria Odorowicz prowadząca działalność gospodarczą pod firmą MKM Support Maria Odorowicz, pod adresem Al. Jana Pawła II 70 lok. 29, 00-175 Warszawa. Kandydatom przysługuje prawo wglądu do treści przetwarzanych danych osobowych oraz żądania ich poprawiania.