Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/tka biura

SEKA S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • obsługa przesyłek przychodzących i wychodzących

  • odbieranie telefonów, przekierowywanie rozmów, udzielanie informacji

  • rejestracja pism i pełnomocnictw

  • przyjmowanie gości Zarządu

  • prowadzenie kalendarza i umawianie spotkań

  • zamieszczanie i aktualizowanie informacji w intranecie

  • zamawianie czasopism i publikacji, obsługa wewnętrznej biblioteki

  • pomoc w pracach administracyjno-biurowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • umiejętność obsługi komputera (MS Office – Word, Excel)

  • punktualność i komunikatywność,

  • dyspozycyjność i obowiązkowość

  • wysoka kultura osobista

  • dyskrecja

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • wynagrodzenie na postawie umowy o pracę

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku w prężnym i ambitnym zespole

  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji

  • niezbędne narzędzia pracy

SEKA S.A.

SEKA S.A. świadczy usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska, usługi doradcze z dziedziny prawa pracy i funduszy unijnych oraz prowadzi działalność szkoleniową. Współpracuje na stałe z ponad 700 firmami i przeszkoliła do tej pory 1.000.000 osób. SEKA S.A. została w latach 2003 – 2009 i w 2012 zaliczona do prestiżowego grona Gazel Biznesu, a dowodem wysokiego standardu usług jest system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2015.

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.