Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-tka biura zarządu

ENERGIA POLSKA

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Organizację i koordynowanie pracy w zakresie sprawnego funkcjonowania Biura Zarządu

  • Zarządzanie kalendarzem Wiceprezesa Zarządu, oraz listą zadań do wykonania wraz z ustalaniem priorytetów,

  • Obsługę przychodzących połączeń telefonicznych oraz poczty elektronicznej,

  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji, dokumentacji wewnętrznej oraz korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • Zlecone prace administracyjno-biurowe,

  • Przygotowywanie spotkań biznesowych i obsługę gości,

  • Zarządzanie rezerwacją sali konferencyjnej oraz przygotowywanie jej do spotkań,

  • Zarządzanie delegacjami (rezerwację hoteli, restauracji, miejsc spotkań)

  • Zamawianie artykułów biurowych i spożywczych,

  • Dbanie o wygląd biura,

  • Ścisłą współpracą z pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku minimum 2 lata

  • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w powierzone zadania

  • Wysoka kultura osobista

  • Otwartość i komunikatywność oraz łatwość w budowaniu relacji zawodowych ze współpracownikami

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie),

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach

  • Interesującą pracę w dynamicznym zespole,

  • Perspektywę kontynuowania kariery w perspektywicznej branży rynku energetycznego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Energia Polska sp. z o.o. to firma wchodząca w skład grupy Energia Polska i sprzedająca energię elektryczną oraz gaz podmiotom biznesowym, instytucjom oraz osobom prywatnym już od 2014 roku. Głównym celem Energia Polska sp. z o.o. jest rozwój nowoczesnej energetyki, która upraszcza życie, chroni środowisko i obniża koszty. Obecnie obsługujemy ponad 16 500 punktów poboru energii elektrycznej, a 80% naszego portfela stanowi energia z odnawialnych źródeł.

Przewiń do profilu firmy

Przyda Ci się:

  • Umiejętność samodzielnego planowania pracy, inicjatywa w rozwiązywaniu zagadnień,

  • Dokładność, skrupulatność, spostrzegawczość,

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

  • Znajomość obsługi komputera i programu MS Office,

  • Motywacja do pracy, pozytywne nastawienie

Pracownicy naszej firmy mają przyjazne warunki pracy, a każda siedziba zapewnia DOSTĘPNĄ PRZESTRZEŃ biurową i komfortową pracę. Do rekrutacji zapraszamy również osoby z niepełnosprawnościami.