Logo Pracuj.pl

Asystent/-tka ds. administracyjnych

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

4 000–5 500
brutto / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

międzynarodowej Kancelarii Prawniczej zatrudniającej 5800 prawników w ponad 40 krajach na całym świecie.

Twój zakres obowiązków

  • praca rotacyjna w dziale korespondencji, hubie asystenckim oraz recepcji – w zakresie bieżących potrzeb
  • kontakt z pocztą, sądami oraz urzędami
  • obsługa recepcji oraz witanie gości
  • obsługa i przekierowywanie połączeń telefonicznych
  • wsparcie hubów asystenckich w zakresie tworzenia dokumentów i obsługi administracyjnej prawników

Wymagania pracodawcy

  • znajomość j. angielskiego na poziomie B2/C1
  • znajomość programu MS Office
  • dokładność, sumienność, skrupulatność
  • wysokie zdolności interpersonalne

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę
  • pracę na pełen etat w godzinach 9:00 – 17:30 lub 11:30 – 20:00
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • nowoczesne biuro w centrum Warszawy
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Adecco Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Asystent/-tka ds. administracyjnych, Warszawa