Oferta pracy

Asystent/tka ds. HR

LETSPRO sp. z o.o.

umowa zlecenie
3 6005 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0006 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca zdalna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w zarządzaniu kadrami

  • sprawdzanie i obsługa zgłoszeń rekrutacyjnych

  • nauka i prowadzenie rozmów rekrutacyjnych

  • asystowanie w codziennych zadaniach związanych z funkcjonowaniem organizacji

  • opracowywanie treści na stronę internetowa

  • pomoc w prowadzeniu social media

Nasze wymagania

  • uczciwość

  • elastyczność

  • samo zaradność

  • lojalność

  • komunikatywność

  • odpowiedzialność

  • podstawowe ogarnianie programów office i komputera

  • umiem zrobić research :)

To oferujemy

  • praca w 100% zdalna, pracujesz z dowolnego miejsca na ziemi*

  • doskonała atmosfera, która pozwala na wzrost i doskonalenie się

  • możliwość rozwoju i awansu

  • okazja do budowania zespołu i wprowadzenia silnej marki na rynek

  • uczciwość i szczerze podejście w relacjach

  • wspaniałą przygodę na pokładzie firmy, która działa inaczej niż wszystkie

O nas

LetsPro jest polską firmą specjalizująca się w rekrutacji, budowaniu zespołów zdalnych, zarządzanie kadrami i zasobami ludzkimi. Liczą się dla nas uczciwość, rzetelność, donoszenie projektów zawsze na czas. Mamy własne opracowane systemy rekrutacyjne i wieloletnie doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji do zespołów w PL i międzynarodowych. Nieszablonowy styl działania i dowożenie projektów do końca jest naszym znakiem rozpoznawczym. Pozostań profesjonalny i rekrutacje zostaw nam.

LetPro Twój partner w budowaniu zespołów.