Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent/tka ds. Księgowości

Toms GroupO firmie

Toms Group

Okrężna 27

Leszno

Historia firmy Toms to historia prawie stu lat rzemiosła, pracowitości oraz doskonałej umiejętności przewidywania i patrzenia w przyszłość. Jest to historia ikon, takich jak Tom's Gold Barre, Huge Turtle i Yankie Bar. Jest to również opowieść o oryginalnym smaku, dobrych składnikach i jakości na wysokim poziomie.

W Grupie Toms mamy wielkie ambicje, widzimy szanse, a nie ograniczenia. Jesteśmy dumni z naszej historii, a jednocześnie dostrzegamy potrzebę odnowienia oraz spełniania potrzeb naszych konsumentów i sprzedawców, a także naszych pracowników.
Toms chce promować równość, dlatego zachęcamy wszystkich do aplikowania niezależnie od wieku, płci, religii, pochodzenia etnicznego czy niepełnosprawności.
Asystent/tka ds. KsięgowościNumer ref.: 101938
Do Naszego nowo tworzonego działu Finansów i Księgowości w Toms Polska w Lesznie poszukujemy:

Jako Asystent/tka ds. Księgowości będziesz częścią zespołu finansowo-księgowego świadczącego usługi dla zakładów Toms w Danii, Szwecji oraz Niemczech.

Jakie będą główne zadania na tym stanowisku?

W zakresie zobowiązań:
  • Wstępna rejestracja przychodzących faktur
  • Księgowanie na kontach właściwych wystawców we właściwych kwotach i walutach
  • Uzgadnianie sald
  • Przygotowanie płatności do dostawców
  • Księgowanie opłat/rozliczeń bankowych
W zakresie należności:
  • Księgowanie/rozliczanie wpływających płatności
  • Kontrola i monitorowanie nierozliczonych pozycji (współpraca z innymi podmiotami)
Inne zadania stopniowo wdrażane:
  • Przygotowanie upomnień do zapłaty
  • Płatności ad-hoc
  • Rozliczanie kosztów podróży
  • Przygotowanie danych do celów podatkowych/VAT
  • Przygotowanie zestawień dla rozliczeń wewnątrzgrupowych
Jakich umiejętności oczekujemy od Ciebie?
  • Podstawowej wiedzy z zakresu rachunkowości i finansów
  • Wykształcenia wyższego – studia magisterskie z rachunkowości będą dodatkowym atutem
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Mile widziane będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Gotowości do wykonywania powtarzalnych i rutynowych zadań
  • Umiejętności organizacji pracy własnej i ustalania priorytetów
  • Dobrej znajomości pakietu Microsoft Office (w szczególności: Word, Excel)
Co my mamy do zaproponowania Tobie:
  • Pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Pracę w atmosferze wzajemnego szacunku
  • Możliwość rozwoju i nauki oraz zdobycie doświadczenia w dziale księgowości
  • Pracę w towarzystwie ludzi, którzy są dla siebie inspiracją do działania
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów między innymi: karta Benefit Systems, ubezpieczenie grupowe oraz współfinansowaną przez pracodawcę prywatną opiekę medyczna
  • Preferencyjne rabaty na wyroby czekoladowe firmy TOMS
Jeśli chcesz być częścią wspaniałego zespołu Toms, prześlij swoją aplikację!
Kliknij poniższy link i prześlij swoje CV i aplikację

Ogłoszenie archiwalne