Ta oferta pracy jest nieaktualna od 401 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

asystent/-tka ds. wsparcia działu kadr

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2017-02-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej wypożyczalni samochodów poszukujemy Kandydatów/-tek na stanowisko:

    Nr ref.: 43900
    Praca tymczasowa
    Lokalizacja: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • praca z dokumentacją ZUS z lat 1999 – 2005 (porządkowanie danych, archiwizacja),
    • wsparcie działu kadr w bieżących kwestiach administracyjnych.

    Oczekiwania:

    • doświadczenie w pracy w dziale kadr,
    • mile widziana dobra znajomość obecnych przepisów z zakresu prawa pracy,
    • dobra znajomość programu Excel,
    • mile widziana znajomość języka angielskiego.

    Oferta:

    • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia od zaraz na okres ok. 3 miesięcy od zaraz,
    • wynagrodzenie 20 PLN brutto/h,
    • praca od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.00 bądź 9-17.00,
    • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji.

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)