Ta oferta pracy jest nieaktualna od 33 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/tka Dyrektora

  • Głogów, dolnośląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 22.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie produkcji gazów, technologii oraz usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Nasza obecność w 80 krajach to ponad 67 000 pracowników i obsługa ponad 3 000 000 klientów i pacjentów.

    Air Liquide Central East Europe (Poland, Czech Republic, Slovakia) to działalność w ramach trzech linii biznesowych: Large Industries, Industrial Merchant, Healthcare oraz współpraca z ponad 5000 klientów i wsparcie dla około 2000 pacjentów.
    Miejsce pracy: Głogów

    Główne zadania i obowiązki:

    • zarządzanie korespondencją firmową (tworzenie, tłumaczenie, poprawianie, przekazywanie, rejestrowanie) oraz odbieranie i przekazywanie połączeń telefonicznych
    • ewidencja i nadzorowanie małych budżetów
    • obsługa obiegu faktur
    • zamawianie i wysyłka oraz odbiór przesyłek kurierskich
    • prowadzenie spraw administracyjnych w biurze, zamawianie artykułów biurowych, spożywczych i sanitarnych
    • tłumaczenie dokumentacji oraz współpraca z biurami tłumaczeń
    • współpraca z różnymi działami w firmie (np. księgowość, logistyka, magazyny)
    • organizacja spotkań firmowych i wyjazdów służbowych
    • dbanie o sprzęt techniczny i kuchnię
    • wsparcie organizacyjne i administracyjne pozostałych pracowników firmy
    • sprawdzanie i kontrola okresu ważności kwalifikacji technicznych (SEP) oraz ważności uprawnień medycznych pracowników ASU Głogów
    • dbanie o dobry wizerunek firmy

    Wymagania:

    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • wykształcenie średnie bądź wyższe
    • mile widziane doświadczenia na stanowisku asystenta/-ki kierownika działu / szefa firmy
    • znajomość problematyki biura
    • umiejętność obsługi komputera i pakietu Ms Office
    • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
    • prawo jazdy kategorii B
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • premia roczna do 10%
    • dodatkowe 3 dni urlopu w roku kalendarzowym
    • pracę w miłej atmosferze w międzynarodowej firmie
    • zatrudnienie na umowie tymczasowej poprzez Randstad
    • możliwość zatrudnienia na stałe na umowie o pracę bezpośrednio w Air Liquide

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

    Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.