Asystent/-tka Dyrektora Handlowego

  • Mysłowice, śląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 24.11.2017
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 28.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

A.P.P Wakat W. Kamiński

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku polskim, lidera w dziedzinie automatyki przemysłowej poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Mysłowice
Region: śląskie
Numer referencyjny: ASMY

Obowiązki:

  • Wspieranie Dyrektora w zakresie realizacji działań bieżących: biznesowych, handlowych, organizacyjnych, reprezentacyjnych
  • Dbanie o terminowe realizacje zadań
  • Organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji
  • Dbanie o sprawny obieg dokumentów i informacji w firmie
  • Organizacja i planowanie wyjazdów służbowych
  • Prowadzenie korespondencji z klientami i z oddziałem zagranicznym w języku angielskim
  • Wykonywanie czynności administracyjnych

Oczekiwania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Ukończone studia wyższe
  • Bardzo dobra znajomość MS Office w tym Excel
  • Dobra znajomość j. angielskiego (min. poziom B2)
  • Umiejętność planowania i koordynacji wielu zadań pod presją czasu
  • Otwartość na wyzwania oraz umiejętność szybkiego reagowania i poszukiwania niestandardowych rozwiązań
  • Komunikatywność, duża samodzielność w działaniu, dyspozycyjność, dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie będącej światowym liderem w swojej branży
  • Raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Handlowego
  • Odpowiedzialne stanowisko mające niezbędne znaczenie dla sukcesu firmy
  • Pracę w zgranym i zmotywowanym zespole z płaską strukturą i krótkimi ścieżkami decyzyjnymi
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dodatkowe benefity: karta multisport, prywatna opieka medyczna

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i angielskim klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez A.P.P. Wakat z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest A.P.P. Wakat z siedzibą w Warszawie przy al. Stanów Zjednoczonych 51. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się