Ta oferta pracy jest nieaktualna od 158 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/tka Dyrektora

  • Poznań, wielkopolskie
  • Asystent
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Miejsce pracy: Poznań
    Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

    Twoje zadania:

    • zarządzanie hierarchią informacji napływających do Dyrektora
    • prowadzenie spraw administracyjnych i organizacyjnych
    • współpraca z firmami zewnętrznymi
    • prowadzenie kalendarza spotkań Dyrektora
    • organizacja wyjazdów oraz spotkań
    • organizacja spotkań klientów i gości
    • zapewnienie sprawnego obiegu korespondencji, dokumentów i informacji

    Oczekujemy od Ciebie:

    • wykształcenia wyższego
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
    • przynajmniej 2 letniego doświadczenia w pracy na stanowisku Asystentki Dyrektora lub Zarządu
    • bardzo dobrej znajomości środowiska MS Office
    • bardzo dobrej organizacji pracy i zdolności do ustalania priorytetów
    • nienagannej prezencji, dyplomacji oraz dyskrecji
    • efektywności w działaniu pod presją czasu

    Oferujemy:

    top
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • niezbędne narzędzia pracy
    • możliwości stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • nowoczesne warunki pracy, lokalizację w centrum Poznania
    • wybrane przez Ciebie benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe)
    top