Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-tka Dyrektora Sprzedaży

TECHNOLUTIONS MIŁOSZ CZAJKOWSKIO firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Firma Technolutions jest dostawcą zaawansowanej aparatury badawczej i technologicznej dla polskich uczelni, firm produkcyjnych oraz start-upów. Nasi specjaliści każdego dnia budują najnowocześniejsze laboratoria i centra badawczo-rozwojowe w całym kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (min. Inżynierskie): optyka, inżynieria materiałowa, mechatronika, nanotechnologia, fizyka, chemia lub pokrewne,
  • Doświadczenie w pracy w handlu w branży technologicznej będzie dodatkowym atutem,
  • Gotowość na wyjazdy służbowe – krajowe i zagraniczne (sporadyczne),
  • Język angielski na poziomie B2/C1 w mowie i piśmie,
  • Znajomość programów pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Bardzo dobra organizacja pracy.

Zadania na stanowisku:

Asystenckie:

  • Zapewnienie kompleksowego wsparcia organizacyjnego,
  • Nadzór nad przepływem informacji pomiędzy przełożonym a kontrahentami,
  • Pomoc w organizowaniu oraz udział w spotkaniach biznesowych,
  • Wykonywanie bieżących zadań zleconych przez przełożonego,

Handlowe:

  • Nadzór nad bazą klientów,
  • Wsparcie sprzedaży i obsługi posprzedażowej
  • Pomoc w organizacji eventów branżowych; konferencji, warsztatów i sympozjów
  • Przygotowywanie kosztorysów, ofert i dokumentów handlowych i przetargowych

Oferujemy:

  • Umowa o pracę - pełen etat,
  • Wynagrodzenie proporcjonalne do osiąganych wyników (baza + prowizja),
  • Narzędzia w postaci:
    • samochód służbowy
    • laptop
    • telefon
  • Pracę zdalną
  • Nienormowany czas pracy
  • Możliwość rozwoju w kierunku niezależnego stanowiska handlowego

Jeśli jesteś osobą z dużym zapałem do samodzielnej pracy, interesujesz się technologiami zarówno komercyjnymi jak i bardziej niszowymi, potrafisz porozumieć się w języku angielskim, wyzwania stanowią dla Ciebie czynnik bardziej motywujący niż stresujący, a pracując w zespole czujesz się „jak ryba w wodzie” - to właśnie Ciebie szukamy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne