Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-tka Działu Handlowego

GEOLINE SP. Z O.O.

Juliusza Słowackiego 2A

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zamówień u dostawców; monitorowanie zamówień, przyjmowanie na stan, rozwiązywanie problemów;

  • ścisła współpraca z handlowcami – wsparcie administracyjno-handlowe Działu Sprzedaży w zakresie obsługi zamówień, przygotowywania dokumentacji, umów oraz kontakt z firmami leasingowymi;

  • zarządzanie licencjami – sprawdzanie ich ważności; dostęp do sieci stacji referencyjnych SMARTNET; przypominanie klientom o kończącej się dacie licencji; informowanie o możliwych wariantach przedłużania/zakupu licencji;

  • kontrola i dbanie o prawidłowy stan magazynowy urządzeń;

  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych w firmie;

  • ścisła współpraca z serwisem;

  • dbanie i utrzymywanie relacji posprzedażowych z klientami;

  • aktualizowanie i rozwój bazy danych CRM;

  • kontakt z firmami zewnętrznymi w zakresie szybkiej realizacji zamówień handlowych;

  • udział od strony administracyjnej w realizacji celów i zadań planów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • skrupulatność, wielozadaniowość oraz komunikatywność;

  • biegła znajomość obsługi komputera, w szczególności programu Excel;

  • znajomość pracy z oprogramowaniem ERP (z Enovą będzie dodatkowym atutem).

To oferujemy

  • pracę w zaangażowanym zespole;

  • możliwość wdrożenia własnych pomysłów i rozwiązań wspomagających sprzedaż i funkcjonowanie pracy serwisu;

  • prywatna opieka medyczna LUX-MED

  • umowa o pracę;

  • system szkoleń, który skutecznie podnosi Twoje kompetencje zawodowe.

O nas

Geoline sp. z o.o. zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań w branży geodezyjnej, budowlanej, architektonicznej oraz wielu innych na terenie całej Polski. Zarządzamy naszą firmą w innowacyjny sposób, a najważniejszym kapitałem są ludzie, czyli nasz 20-osobowy zespół. Z pasją, zaangażowaniem oraz poczuciem odpowiedzialności kompleksowo wspieramy i dbamy o naszych Klientów. W związku z ciągłym naszym rozwojem poszukujemy ludzi z pasją i zaangażowaniem, który dołączą do naszego zespołu. Sprawdź nas na www.geoline.pl