Oferta pracy

Asystent /-tka działu IT

STALCO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.AO firmie

STALCO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A

Torowa 41

Skawina

STALCO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A – firma o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje do swojego zespołu kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • bieżące wsparcie informatyczne pracowników firmy (komputery, drukarki, sieć, oprogramowanie, telefony)
  • udział w procesach związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa systemowego
  • wsparcie działu IT

Wymagania

  • wykształcenie o profilu technicznym na kierunku informatycznym
  • wiedza z zakresu rozwiązań informacyjnych i nowych technologii
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • zdolności analityczne
  • znajomość sieci komputerowych
  • znajomość sprzętu teleinformatycznego

Oczekiwania od kandydatów:

  • zaangażowania
  • dyspozycyjności
  • odpowiedzialności
  • komunikacji
  • umiejętności współpracy w grupie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w organizacji, która dynamicznie się rozwija
  • możliwość zawodowego rozwijania się
  • ciekawą pracę w zgranym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając Aplikuj.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy