Oferta pracy

Asystent/-tka Działu Logistyki Zakupu

Ambra Brands Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

AMBRA BRANDS Sp. z o.o. wchodząca w skład grupy AMBRA S.A. jest wiodącym importerem i dystrybutorem win w Europie Środkowej i Wschodniej. Kluczowe marki należące do Spółki to m.in. Dorato, Cin&Cin, Fresco, El Sol, Pliska, Piccolo czy Cydr Lubelski. Do AMBRA BRANDS Sp. z o.o. należą także marki dedykowane dystrybucji alkoholi premium dla klientów indywidualnych i restauracji: Centrum Wina oraz Distillers Limited.

"WZBOGACAMY ŻYCIE KONSUMENTÓW POPRZEZ TWORZENIE WARTOŚCIOWYCH PRODUKTÓW. WSPIERAMY KONSUMENTÓW W ZAMIŁOWANIU DO WINA"

Więcej informacji o firmie i produktach znajduje się na stronie www.ambra.com.pl

PODSTAWOWE ZADANIA

  • bieżące wsparcie w pracach działu
  • wprowadzanie danych do systemu
  • przygotowywanie raportów i zestawień

OCZEKUJEMY

  • wykształcenia wyższego lub doświadczenia na podobnym stanowisku
  • biegłości w posługiwaniu się pakietem MS Office w szczególności MS Excel
  • dobrej znajomość języka angielskiego
  • rzetelności i dokładności w wykonywaniu zleconych prac
  • inicjatywy i zaangażowania

OFERUJEMY

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • przyjazną atmosferę w zespole nastawionym na współpracę
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe online)
  • atrakcyjne rabaty pracownicze na produkty firmy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy