Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent-tka Działu Sprzedaży i Serwisu - Recepcja

Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka

  • Kasprzaka 30, Gorzów Wielkopolski
    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Kasprzaka 30

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne wsparcie dla zespołu sprzedaży i serwisu na poszczególnych etapach procesu obsługi Klienta,

  • Zarządzanie obiegiem wewnętrznym dokumentów firmy oraz korespondencji,

  • Obsługa telefoniczna Klientów,

  • Wsparcie Doradców Handlowych i Doradców Serwisowych na poszczególnych etapach obsługi Klientów,

  • Wsparcie procesu budowy pozytywnego wizerunku firmy,

  • Koordynowanie działań wszystkich działów firmy.

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole oraz budowanie wzajemnych relacji,

  • Pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w powierzone zadania,

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • Obsługa spotkań z Klientami oraz przyjmowanie Gości,

  • Monitorowanie stanu zaopatrzenia biura i dokonywanie bieżących zamówień,

  • Umiejętność budowania dobrych relacji z Klientem,

  • Dyspozycyjność (system zmianowy w godzinach pracy salonu),

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Uśmiech 😊.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację,

  • Znajomość aktualnej oferty marki Mercedes-Benz,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Motywacyjny system wynagrodzenia,

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji,

  • Ciekawa i pełną wyzwań pracę,

  • Pakiet socjalny.

Aplikacje w postaci CV ze zdjęciem oraz opcjonalnie listu motywacyjnego prosimy wysłać za pomocą przycisku APLIKUJ.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

DDB Auto Bogacka to jedna z najbardziej prestiżowych firm regionu zachodniopomorskiego. Jesteśmy autoryzowanym dealerem i serwisem marki Mercedes-Benz w Szczecinie i Gorzowie Wlkp. W naszej ofercie znajdują się samochody osobowe i użytkowe oraz ich serwis, a także sprzedaż części i akcesoriów. Działamy na polskim rynku nieprzerwanie od 1997 roku.

Aktualnie w związku z dalszym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Asystent-tka Działu Sprzedaży i Serwisu/ Recepcja

Przewiń do profilu firmy