Logo Pracuj.pl

Asystent-tka Działu Sprzedaży i Serwisu - Recepcja

Mercedes-Benz DDB Auto BogackaO firmie

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka

Kasprzaka 30

Gorzów Wielkopolski

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne wsparcie dla zespołu sprzedaży i serwisu na poszczególnych etapach procesu obsługi Klienta,
  • Zarządzanie obiegiem wewnętrznym dokumentów firmy oraz korespondencji,
  • Obsługa telefoniczna Klientów,
  • Wsparcie Doradców Handlowych i Doradców Serwisowych na poszczególnych etapach obsługi Klientów,
  • Wsparcie procesu budowy pozytywnego wizerunku firmy,
  • Koordynowanie działań wszystkich działów firmy.

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole oraz budowanie wzajemnych relacji,
  • Pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w powierzone zadania,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Obsługa spotkań z Klientami oraz przyjmowanie Gości,
  • Monitorowanie stanu zaopatrzenia biura i dokonywanie bieżących zamówień,
  • Umiejętność budowania dobrych relacji z Klientem,
  • Dyspozycyjność (system zmianowy w godzinach pracy salonu),
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Uśmiech 😊.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • Znajomość aktualnej oferty marki Mercedes-Benz,
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Motywacyjny system wynagrodzenia,
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Ciekawa i pełną wyzwań pracę,
  • Pakiet socjalny.

Aplikacje w postaci CV ze zdjęciem oraz opcjonalnie listu motywacyjnego prosimy wysłać za pomocą przycisku APLIKUJ.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

DDB Auto Bogacka to jedna z najbardziej prestiżowych firm regionu zachodniopomorskiego. Jesteśmy autoryzowanym dealerem i serwisem marki Mercedes-Benz w Szczecinie i Gorzowie Wlkp. W naszej ofercie znajdują się samochody osobowe i użytkowe oraz ich serwis, a także sprzedaż części i akcesoriów. Działamy na polskim rynku nieprzerwanie od 1997 roku.

Aktualnie w związku z dalszym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Asystent-tka Działu Sprzedaży i Serwisu/ Recepcja

Asystent-tka Działu Sprzedaży i Serwisu - Recepcja, Kasprzaka 30, Gorzów Wielkopolski