Oferta pracy

Asystent/tka Działu Sprzedaży

Rhenus Logistics S.A.O firmie

  • Radonice (pow. warszawski zachodni)

    Radonice (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w przygotowaniu raportów i analiz danych w obszarze sprzedaży (Dział Rozwoju Logistyki Frachtowej)

  • Wsparcie w administracji systemem CRM

  • Kontrole jakości danych w systemie CRM

  • Wsparcie w rozwoju narzędzi raportowania i wizualizacji danych

  • Wsparcie procesu sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziany absolwent wydziału transportu) lub ostatni rok studiów

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ( Szczególnie MS Excel)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – B1

  • Zdolności analityczne

  • Umiejętność współpracy i efektywnej komunikacji

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, laptop)

  • Profesjonalne wdrożenie do pełnionej funkcji

  • Prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez firmę

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego dla siebie i członków rodziny

  • Możliwość rozwoju, szkoleń w zakresie analizy danych i wyceny usług transportowych ( Transport Solution Design)

  • Ciekawą pracę w zgranym zespole w międzynarodowej firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie