Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-tka działu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2019-01-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy jedną z czołowych firm doradczych na świecie. Naszych klientów wspieramy w zakresie obsługi płacowo-kadrowej, księgowej, audycie, konsultingu oraz w administracji finansowej.

    Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Asystent/ -tka działu
    opis
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska pracy:

    • Bieżące wsparcie pracy wybranego działu (kadry, płace, księgowość, audyt finansowy)
    • Pomoc przy realizacji prowadzonych projektów w danym dziale
    • Wspieranie zespołów w przeprowadzaniu analiz
    • Przygotowywanie raportów; opracowywanie prezentacji
    • Pomoc przy prawidłowym dekretowaniu dokumentów do systemu

    Wymagania:

    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Umiejętności w zakresie efektywnej komunikacji, pracy w zespole i analizy danych
    • Motywacja do nauki i chęć rozwoju w obszarze preferowanego działu
    • Zdolność analitycznego i logicznego myślenia
    • Umiejętność wyciągania wniosków
    • Sumienność i zaangażowanie

    Oferujemy:

    Umowę o pracę bez okresu próbnego
    Elastyczny czas pracy (7-9/15-17)
    Pracę w międzynarodowym środowisku

    Prywatną opiekę medyczną
    Kartę sportową na preferencyjnych warunkach
    Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

    Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)
    Rewelacyjną atmosferę w zespole
    Pyszną kawę i dostawę świeżych owoców