Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/tka Działu Zakupów

Nifco Korea PolandO firmie

  • Wygoda 8, Żory
    Żory, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Nifco Korea Poland

Wygoda 8

Żory

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie zamówień materiałów, surowców i części

  • Kontrola stanów magazynowych oraz dokumentacji w zakresie procesów zakupowych (z uwzględnieniem zasady FIFO)

  • Kontakt z dostawcami krajowymi oraz zagranicznymi

  • Przygotowywanie analiz, konsolidowanie raportów

  • Wsparcie administracyjne w zakresie przygotowywania oraz kompletowania dokumentów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów (mile widziany kierunek związany z zarządzaniem produkcją, logistyką)

  • Znajomość języka angielskiego pozwalającego na swobodną komunikację

  • Znajomość pakietu MsOffice (ze szczególnym uwzględnieniem Excel oraz Power Point)

  • Umiejętności analityczne pozwalające na formułowanie wniosków oraz propozycji działań

  • Odpowiedzialność, otwartość na nowe doświadczenia

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Przyjazną atmosferę współpracy nastawioną na realizację wyznaczonych zadań

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

  • System premiowy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny

  • Benefity (m.in. karta vendingowa do wykorzystania w firmowej stołówce)

  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia grupowego na życie

  • Darmowe lekcje języka angielskiego

  • Bezpłatne porady prawne

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • pikniki rodzinne

Nifco Korea Poland Sp. z o.o. została utworzona w 2010 roku. Jest częścią grupy Nifco Korea Inc. Posiada spółki zależne w krajach azjatyckich (Indie, Wietnam, Chiny), Stanach Zjednoczonych oraz w Meksyku.

Produktami NKP są plastikowe części stanowiące wyposażenie wnętrz samochodów dla marek Hyundai oraz Kia. Wytwarzane są dzięki nowoczesnej technologii wtrysku.

www.nifco.co.kr

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) z zaznaczeniem numeru referencyjnego za pomocą przycisku Aplikuj.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.