Oferta pracy

Asystent(-tka) Kierownika Projektu (branża drogowa)

ONDE S.A. O firmie

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie administracyjne Kierownika Projektu - budowa obwodnicy Lubrańca

  • przygotowywanie dokumentacji odbiorowej oraz raportów z postępu prac - w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i plan realizacji robót

  • współpraca z podwykonawcami i innymi działami w firmie

  • dbanie o prawidłowy obieg informacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (studia zaoczne)

  • zainteresowanie budownictwem (być może skończyłeś technikum budowlane lub możesz się pochwalić odbytą praktyką? A być może jesteś w trakcie studiów z budownictwa?)

  • umiejętności obsługi komputera (Microsoft Office – w szczególności Word i Excel)

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, tworzenia pism administracyjnych i innych dokumentów

  • prawo jazdy kat. B

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

  • komunikatywność i otwartość na współpracę zespołową

  • inicjatywa i zaangażowanie (nie wymagamy doświadczenia!)

Mile widziane

  • znajomość programów typu CAD

To oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego przy wsparciu doświadczonych współpracowników

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B (w zależności od Twoich potrzeb)

  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe

  • możliwości rozwoju – u nas masz opcję awansu, a także dofinansowania udziału w szkoleniach i kursach (także tych, które sam wybierzesz) oraz zajęciach z języka angielskiego

  • wsparcie doświadczonych współpracowników

  • miłą, partnerską atmosferę pracy 😊

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

ONDE S.A.

ONDE S.A. jest liderem w sektorze ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII. Byliśmy i jesteśmy zaangażowani w budowę instalacji o łącznej mocy 2530 MW. Realizujemy usługi z zakresu budowy farm wiatrowych oraz farm fotowoltaicznych. Specjalizujemy się także w budownictwie drogowo-inżynieryjnym, co stanowi ważny element naszej historii.

W ONDE S.A. stawiamy na ciągły ROZWÓJ. Doskonalimy naszą kadrę i bazę technologiczną, dzielimy się doświadczeniem i nieustannie pogłębiamy wiedzę. Najważniejsze jest dla nas BEZPIECZEŃSTWO naszych pracowników, dlatego każdy projekt wykonujemy w oparciu o najwyższe standardy bhp. Nasi klienci cenią nas za indywidualne podejście, rzetelność i zaangażowanie. To dzięki temu zapewniamy im realizacje na najwyższym poziomie.

ONDE S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej ERBUD, jednej z największych polskich grup budowlanych. Grupa ERBUD ma ponad 30-letnie doświadczenie na rynku i specjalizuje się w budownictwie KUBATUROWYM, INŻYNIERYJNYM, DROGOWYM, OZE oraz SERWISIE dla przemysłu i energetyki.

Dołącz do ONDE i bądź NA FALI!

Przewiń do profilu firmy