Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/tka Prezesa Zarządu

AUTO PREMIUM KUS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka KomandytowaO firmie

AUTO PREMIUM KUS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Jasnogórska 109

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w spotkaniach między działowych firmy i przygotowywanie protokołów z ustaleń spotkania

  • Przygotowywanie zestawień i analiz statystyk sprzedaży Działu samochodów nowych i używanych przy wsparciu Prezesa Zarządu

  • Przygotowywanie raportów dotyczących efektywności Działu Serwisu w oparciu o wytyczne, instrukcje oraz wsparcie Prezesa Zarządu

  • Wsparcie Zarządu w przygotowaniu prezentacji, szkoleń i cyklicznych spotkań podsumowujących realizacje zadań

  • Przygotowywanie podstawowych arkuszy budżetowych przy wsparciu Prezesa Zarządu

  • Prowadzenie kalendarza Prezesa Zarządu

  • Przygotowywanie i obsługa spotkań biznesowych

  • Koordynacja terminów wynikających z umów

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

  • Rezerwowanie lotów, hoteli, samochodów

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach asystenckich

  • Mile widziane ukończenie studiów lub bycia studentem profilu Finanse i ekonomia biznesu

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Outlook, Word, Excel, Power Point)

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność podejmowania decyzji i przejmowania odpowiedzialności za prowadzenie powierzonych zadań i projektów

  • Skrupulatność, rzetelność oraz dbałość o detale

  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania oraz ustalania priorytetów

  • Zaangażowanie i samodzielność

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w postaci awansu wewnątrz organizacyjnego na stanowisko młodszego specjalisty ds controllingu

  • Pracę w bardzo prestiżowej marce luksusowych samochodów sportowych

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę