Oferta pracy

Asystent(-tka) Projektanta Branży Drogowej

IDE PROJEKT sp. z o.o.

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie projektów dróg dojazdowych, placów serwisowych na terenie farm fotowoltaicznych oraz farm wiatrowych,

  • opracowywanie projektów remontów, przebudowy, rozbudowy dróg publicznych, zjazdów,

  • przygotowywanie dokumentacji projektowej do wniosku o wydanie pozwolenia na budowę oraz dokumentacji technicznej na potrzeby zgłoszeń robót budowlanych niewymagających pozwolenia na budowę,

  • tworzenie wniosków i załączników graficznych na potrzeby uzyskania uzgodnień, opinii,

  • sporządzanie projektów tymczasowej organizacji ruchu.

Nasze wymagania

  • praktyczne umiejętności obsługi programu AutoCad/ZWCad oraz pakietu MS Office,

  • wykształcenie wyższe, kierunek: budownictwo drogowe (jeśli jesteś studentem ostatnich lat – też aplikuj 😊),

  • prawo jazdy kat. B,

  • rzetelność i bardzo dobra organizacja pracy;

  • inicjatywa i otwartość na pracę w zespole;

  • mile widziane: doświadczenie w projektowaniu w branży drogowej oraz znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B (w zależności od Twoich potrzeb) na pełen etat;

  • elastyczne godziny pracy (możesz zacząć między 7:00 a 9:00);

  • szansę na zdobycie udokumentowanego doświadczenia do uprawnień budowlanych;

  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe;

  • dofinansowanie udziału w szkoleniach i kursach (także tych, które sam wybierzesz) oraz zajęcia z języka angielskiego;

  • wsparcie doświadczonych współpracowników;

  • miłą, partnerską atmosferę pracy 😊

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Biuro projektowe IDE Projekt Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu działa w branży odnawialnych źródeł energii. Wykonujemy kompleksowe projekty budowlane i wykonawcze elektrowni słonecznych (farm fotowoltaicznych) oraz elektrowni wiatrowych (farm wiatrowych). Dużą część naszych zleceń stanowią również projekty w zakresie infrastruktury drogowej i energetycznej oraz branż towarzyszących.

Należymy do grupy ONDE, która jest liderem w sektorze OZE. Stawiamy na ciągły ROZWÓJ. Doskonalimy naszą kadrę, dzielimy się doświadczeniem i nieustannie pogłębiamy wiedzę. Nasi klienci cenią nas za indywidualne podejście, rzetelność i zaangażowanie. To dzięki temu zapewniamy im realizacje na najwyższym poziomie.

Więcej informacji o nas znajdziesz na: www.ideprojekt.pl; www.onde.pl

Przewiń do profilu firmy