Oferta pracy

Asystent/tka projektanta drogowego

CertusVia Sp. z o.o.O firmie

4 000‐8 000 zł brutto / mies.

CertusVia Sp. z o.o.

Świętokrzyska 14

Warszawa

Biuro projektowe szuka:

Wymagane kwalifikacje:

  • Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Dobra znajomość oprogramowania MicroStation i InRoads.
  • Dobra znajomość programów Office.

Opis stanowiska:

  • Działalność w projektowaniu dróg, przejazdów kolejowych, organizacji ruchu, itp.
  • Współpraca przy koordynacji projektów,
  • Współpraca z organami administracyjnymi w zakresie uzyskania uzgodnień.

Oferujemy:

  • Pracę na umowę o pracę i pełen etat w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Udział przy wdrażaniu nowych, innowacyjnych technologii,
  • Konkurencyjne, wysokie zarobki,
  • Opieka zdrowotna dla pracownika i jego rodziny,
  • Dopłata do szkoleń zawodowych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy