asystent/tka serwisu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2018-11-28
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 2018-12-28)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Skorzystaj z okazji rozwoju w niezwykle ciekawej i perspektywicznej branży maszyn CNC. Zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko wspierające pracę działu serwisu w międzynarodowej firmie. Masz wykształcenie techniczne? Znasz język angielski lub niemiecki? Zapraszamy do aplikowania!

    Nr ref.: /535/11/2018/KW/33818
    Warszawa
    oferujemy:
    • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
    • pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem swojej branży
    • zakres obowiązków pozwalający na stały kontakt z językiem obcym
    • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny
    zadania:
    • kontakt z klientem: przyjmowanie zgłoszeń, obsługa skrzynki mailowej serwisu
    • obsługa programu zarządzającego Działem Serwisu
    • fakturowanie usług i umów serwisowych oraz przygotowywanie raportów
    • administracja Działu Serwisu
    oczekujemy:
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość jednego z języków na poziomie zaawansowanym (języka niemieckiego lub angielskiego)
    • dyspozycyjność i chęć stałego podnoszenia kwalifikacji
    • wykształcenie techniczne
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47