Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-tka Spedytora

ATC Cargo S.A.O firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • ścisła współpraca ze spedytorami w ramach obsługi bieżących zleceń poprzez pracę w systemie operacyjnym,

  • współpraca i komunikacja z podwykonawcami,

  • codzienna praca w systemie operacyjnym, fakturowanie, zakładanie zleceń , weryfikacja budżetu w założonym zleceniu z założeniami oferty, przekazywanie zleceń transportowych zarówno w SO jak i droga mailową,

  • dbałość o rozwój biznesu i relacje z klientami,

  • praca dokumentacyjna i aktualizacja danych w systemie klientów,

Nasze wymagania

  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe TSL,

  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • znajomości pakietu MS Office (Word, Excel),

  • bardzo dobrej organizacji pracy,

  • gotowości do pracy w zespole,

  • zdolności budowania dobrych i trwałych relacji biznesowych,

  • komunikatywności i otwartości na pozyskiwanie wiedzy,

  • rzetelności, odpowiedzialności, skrupulatności,

  • umiejętności pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku,

  • wsparcie merytoryczne doświadczonych współpracowników,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pozyskanie szerokiej wiedzy,

  • pracę w dynamicznym zespole,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • szkolenia wewnętrzne,

  • benefity: dostęp do kart sportowych, prywatnej opieki zdrowotnej oraz ubezpieczenia na życie,

  • udział w ZFSŚ,

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

ATC Cargo S.A.

ATC Cargo S.A. jest operatorem logistycznym oferującym kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Główną specjalizacją jest spedycja w zakresie "door to door" z wykorzystaniem transportu morskiego, lotniczego, kolejowego i drogowego. Portfolio usług uzupełniają działania z zakresu obsługi celnej, logistyki magazynowej, obsługi portowej oraz wsparcie w pozyskiwaniu stosownych certyfikatów czy inspekcji produktów.

ATC Cargo S.A. od początku funkcjonowania promuje ekologiczne usługi związane z zastosowaniem rozwiązań intermodalnych opartych o sieć terminali kolejowych w całym kraju. ATC Cargo S.A. zadba o wszelkie formalności niezbędne do prawidłowego przewiezienia ładunku – począwszy od transportów drobnicowych i pełnokontenerowych po specjalistyczne: ponadgabarytowe i niebezpieczne.

ATC CARGO S.A. umożliwia członkom swojego zespołu rozwijanie oraz ciągłe doskonalenie ich umiejętności zawodowych poprzez wspieranie ich uczestnictwa w kursach i szkoleniach branżowych m.in. kursach wg programu zatwierdzonego przez FIATA, szkoleniach wewnętrznych organizowanych przez ekspertów i specjalistów, konferencjach logistycznych.

ATC Cargo S.A. jest świadomy, że „nie samą pracą człowiek żyje”. Zmotywowany i zgrany zespół jest największym motorem napędowym firmy. Dlatego Spółka wspiera pracowników w rozwijaniu ich pasji umożliwiając im m.in. udział w dorocznych regatach branży TSL, „IRONMAN” „PZU Półmaraton Gdynia”, „Duathlon”, cykl zawodów biegowych „PKO Grand Prix Gdyni”, pomorska „Sztafeta Firm”, „PZU Maraton Warszawski” i wielu innych. Aby zachęcić pracowników i ich najbliższych do aktywności fizycznej, oferuje możliwość zakupu pakietów sportowych, a w ramach pakietu świadczeń socjalnych zapewnia także dofinansowanie do wypoczynku oraz wydarzeń artystycznych i kulturalnych.

Przewiń do profilu firmy