Oferta pracy

Asystent/tka w Dziale Prawnym

ROBYG

ROBYG

Aleja Rzeczypospolitej 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie dokumentacji do spraw prowadzonych przez Dział Prawny, w tym pilnowanie terminowości i poprawności formalnej,

  • przygotowywanie wstępnych wersji pism i odpowiedzi na korespondencję,

  • koordynowanie właściwego przepływu dokumentów do innych osób/działów w strukturze organizacyjnej Grupy,

  • koordynowanie kontaktów z tłumaczami, notariuszami i kontrahentami Firmy,

  • czynności organizacyjno-administracyjne (np. wysyła dokumentów, składanie i odbiór dokumentów, pism i wniosków związanych z działalnością Firmy, kontakt z urzędami)

  • rejestrowanie i archiwizowanie dokumentacji,

  • przygotowywanie pełnomocnictw.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego,

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w dziale administracyjnym lub prawnym,

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, inicjatywa, dyspozycyjność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

To oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie