Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/tka Zarządu

  • Poznań, wielkopolskie
  • Asystent
  • 23.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Holiday Park & Resort to unikatowa na polskim wybrzeżu sieć obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych położonych kilka kroków od morza, w których komfort i relaks łączą się w jedność. Jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką z kapitałem polskim, która w ciągu zaledwie dwóch lat działalności stała się liderem w swojej branży.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy najlepszego kandydata/tki na stanowisko:

    ASYSTENT/TKA ZARZĄDU
    Miejsce pracy: Poznań

    Zadania:

    • organizacja terminarza, podróży służbowych, spotkań wewnętrznych i zewnętrznych,
    • przygotowanie i analiza dokumentacji,
    • dbanie o obiegu dokumentacji oraz korespondencji wychodzącej i przychodzącej,
    • organizacja spotkań,
    • wsparcie Zarządu w zakresie zadań administracyjno – organizacyjnych.

    Wymagania:

    • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Asystenta Zarządu,
    • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
    • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki administracja, prawo),
    • świetna organizacja pracy własnej,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • prawo jazdy kat B - warunek konieczny,
    • znajomości pakietu MS Office.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • pakiet benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie),
    • możliwość w rozwoju,
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.