Asystent Vice Prezydenta

Unilever Polska Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kalendarzem Vice Prezydent

  • Zarządzanie spotkaniami zespołu

  • Rezerwacja podróży i rozliczanie kosztów

  • Wsparcie w organizacji warsztatów i dużych imprez zespołowych

  • Zarządzanie całkowitym budżetem

  • Obsługa systemów wewnętrznych firmy

  • Pomoc w konfiguracji nowych urządzeń (telefony, laptopy)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako Personal Assistant w dużej organizacji

  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją i ograniczeniami czasowymi

  • Doskonałe pisemne i werbalne umiejętności komunikacyjne

  • Wysoka dbałość o szczegóły i świetne umiejętności organizacyjne

  • Pewność dostosowania się do nowych zespołów i środowisk pracy

  • Silne umiejętności sieciowe

  • Umiejętność obsługi komputera i chęć do nauki nowych systemów

  • Krytyczne myślenie

To oferujemy

  • Szansę na współpracę z prawdziwymi ekspertami technologicznymi i stanie się częścią jednego z najbardziej ekscytujących i ambitnych zespołów w Unilever Business Operations.

  • Możliwość zbudowania własnej globalnej sieci powiązań biznesowych

  • Programy ciągłej nauki i szkoleń (zarówno kursy wewnętrzne, jak i certyfikowane) dostosowane do Twoich osobistych potrzeb, skoncentrowane na poszerzaniu Twojej wiedzy, umiejętności i zdolności.

  • Możliwość pracy zdalnej (ok. 60%)

  • Możliwość bycia częścią dynamicznego zespołu przy wsparciu znanej na całym świecie marki Unilever

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń całkowitych, obejmujący program emerytalny i premię roczną

  • Bezpłatna siłownia, sklep dla pracowników oraz inspirujące i przyjazne środowisko pracy

  • Programy akcji pracowniczych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Kogo szukamy:

Doświadczonego Asystenta Zespołu, który będzie wspierał szefa UiM i zespół UniOps.

Unilever is an organisation committed to equity, inclusion and diversity to drive our business results and create a better future, every day, for our diverse employees, global consumers, partners, and communities. We believe a diverse workforce allows us to match our growth ambitions and drive inclusion across the business. At Unilever we are interested in every individual bringing their ‘Whole Self’ to work and this includes you! Thus if you require any support or access requirements, we encourage you to advise us at the time of your application so that we can support you through your recruitment journey.

Przewiń do profilu firmy