Asystent w biurze konstrukcji stalowych

  • Łódź, Zgierz, Lućmierz-Las (pow. zgierski), łódzkie
  • Przemysłowa 3, 95-100 Lućmierz, Polska pokaż mapę
  • Asystent
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 29.08.2019
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 28.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Job-ID 3165

    Zakres zadań:

    • wykonanie rysunków konstrukcyjnych,
    • opracowanie dokumentacji wykonawczej i montażowej, emisja dokumentacji,
    • koordynacja i przygotowywanie dokumentacji dla wydziałów produkcyjnych,
    • wsparcie wydziałów produkcyjnych w rozwiązywaniu bieżących problemów,
    • współpraca i kontakt z niemieckojęzycznymi partnerami w Grupie w obszarze produkcji i projektowania.

    Wymagania:

    • student lub absolwent kierunku budownictwo (mile widziana specjalność konstrukcyjno-budowlana) lub technik budownictwa,
    • mile widziane doświadczenie w pracy w branży konstrukcji stalowych lub pokrewnej,
    • doświadczenie w pracy z programami CAD,
    • zmysł techniczny, wyobraźnia przestrzenna, myślenie praktyczne i orientacja na rozwiązywanie problemów,
    • umiejętność pracy w zespole, zdolności komunikacyjne i organizacyjne,
    • dobra znajomość oprogramowania MS Office,
    • znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum A2/B1 jest wymogiem koniecznym, dodatkowo mile widziana znajomość języka angielskiego.

    Przedsiębiorstwo

    Wyróżnikiem rynkowym GOLDBECK jest budowanie przy wykorzystaniu systemowych elementów budowlanych, które wdrożyliśmy perfekcyjnie. Koncepcja, budowa i wsparcie w późniejszej eksploatacji hal, budynków biurowych i parkingów stanowią nasze kluczowe kompetencje. Dzięki nim nasi klienci otrzymują gotowe rozwiązania „pod klucz” z jednej ręki.

    Benefity w GOLDBECK

    Prywatna opieka medyczna
    Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą
    W 100% sfinansowane kursy językowe z j. niemieckiego dla wybranych grup pracowniczych
    Karta MyBenefit
    Dofinansowanie do przedszkola lub żłobka dzieci Pracowników
    Ubezpieczenie grupowe
    Premia za polecenie pracownicze
    Parking samochodowy oraz rowerowy
    Dofinansowanie posiłków oraz możliwość korzystania z firmowej kantyny
    Zapewniamy uprawnienia i szkolenia niezbędne do wykonywania pracy
    Świetne warunki pracy (nowy Zakład)
    Imprezy integracyjne dla Pracowników i ich rodzin
    Dofinansowanie do wczasów pod gruszą
    Premia od zysku Grupy GOLDBECK

    Lokalizacja:

    Lućmierz k. Łodzi

    Kontakt

    Dział Personalny: +48 42 22 23 200

    bottom