Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent w biurze sprzedaży - Pracownik biurowy

Elliteq Sp. z o.o.O firmie

Elliteq Sp. z o.o.

Gallusa 12

Katowice

Tworzymy i dostarczamy nowoczesne i wszechstronne rozwiązania informatyczne wspierające rozwój naszych Klientów.
Specjalizujemy się w systemach wspomagających zarządzanie firmą, automatyzujących procesy biznesowe oraz w systemach bezpiecznej archiwizacji danych i dokumentów.
Dzięki zaawansowanej optymalizacji ograniczyliśmy czas i koszty wielu codziennych działań.
Z sukcesem zautomatyzowaliśmy kluczowe procesy w kilkudziesięciu firmach.
ASYSTENT W BIURZE SPRZEDAŻY
– PRACOWNIK BIUROWY

Zadania jakie przed Tobą postawimy:

  • ewidencjonowanie zapytań ofertowych i korespondencji handlowej
  • przygotowywanie wstępnych ofert handlowych
  • rozliczenia finansowe projektów, fakturowanie sprzedaży
  • prace biurowo-administracyjne wynikającymi z bieżących potrzeb biura
  • opieka stroną www
  • promowanie produktu
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • prace zlecone przez Dyrektora Biura

Oczekujemy że posiadasz:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży lub w dziale organizacji
  • doświadczenie w finansach firmy będzie istotnym atutem
  • komunikatywność
  • zdolność samodyscypliny i organizacji czasu pracy
  • bardzo dobrą znajomość Excel
  • umiejętność o gotowość pracy z telefonem
  • konwersacyjna znajomość j. angielskiego

Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę
  • możliwość wykazania się inwencją i zaangażowaniem
  • czynny udział w akcjach promocyjno-handlowych
  • ścieżkę kariery w strukturach sprzedaży – np. Samodzielny Sprzedawca
  • pakiet socjalny – opieka medyczna, benefity

Na co możesz liczyć oprócz pracy pełnej wyzwań:

  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Benefity
  • Imprezy integracyjne
  • Laptop
  • Komórka

Ogłoszenie archiwalne