Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent w Działach Audytu i Doradztwa Transakcyjnego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 29.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CSWP AUDYT sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis firmy

    CSWP to firma działająca w branży audytu, doradztwa transakcyjnego i podatkowego, sklasyfikowana w pierwszej 10. rankingu firm audytorskich dziennika Rzeczpospolita w 2018 roku.

    Zakres obowiązków

    • Asysta przy badaniach i przeglądach sprawozdań finansowych przedsiębiorstw z różnych sektorów gospodarki, według różnych standardów raportowania (MSSF, UoR i inne)
    • Asysta przy wykonywaniu innych usług biegłych rewidentów
    • Asysta przy prowadzeniu usług doradczych i pokrewnych
    • Asysta przy przeprowadzaniu projektów typu Due Diligence
    • Opracowywanie zestawień, raportów
    • Współudział w budowaniu wizerunku firmy

    Cechy idealnego kandydata:

    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Wiedza na temat rachunkowości, sprawozdawczości i analizy finansowej, finansów
    • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne
    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowana rachunkowość lub finanse) lub w trakcie 4 - 5 roku studiów magisterskich / studiów magisterskich uzupełniających
    • Znajomość obsługi komputera (Excel, Word)
    • Gotowość do wyjazdów służbowych

    Mile widziane:

    • Doświadczenie (praktyki) na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie zawodowe (praktyki) w księgowości
    • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Znajomość innych języków obcych

    Oferujemy:

    • Satysfakcjonujące wynagrodzenie
    • Pracę w młodym zespole
    • Udział w interesujących projektach
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
    • Szansę na otrzymanie oferty stałej pracy

    CV w języku polskim lub angielskim prosimy przesyłać za pomocą przycisku do aplikowania.

    Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016 r.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji."

    "Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016 r.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji."

    Klauzula informacyjna

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016 r.) informujemy, że:

    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CSWP Audyt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kopernika 34,

    2) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne,

    3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.,

    4) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.