Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent w Dziale Administracji - Sekretarka

  • Gliwice, śląskie
  • Asystent
  • 10.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji systemów osłonowych do obiektów budowlanych. Od prawie 25 lat z zaangażowaniem rozwijamy naszą działalność ─ dzięki temu z rodzinnego biznesu przekształciliśmy się w stabilne przedsiębiorstwo. Codziennie doskonalimy nasze rozwiązania i dzisiaj z dumą gwarantujemy Klientom na całym świecie wysoką jakość produktu oraz zwinne działanie.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy zaangażowanych, sumiennych i nastawionych na rozwój osób na stanowisko:

    Asystent w Dziale Administracji
    - Sekretarka
    Miejsce pracy: Gliwice

    Zakres obowiązków:

    • Bieżąca obsługa sekretariatu (poczta, telefony, maile)
    • Przyjmowanie, informowanie i kierowanie gości do odpowiedniej osoby w firmie
    • Prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz kierowanie jej do odpowiednich osób w firmie
    • Przygotowywanie i obsługa spotkań, narad oraz prowadzenie kalendarza spotkań
    • Dbanie o sprawny obieg informacji w firmie
    • Zamawianie artykułów spożywczych i biurowych
    • Współpraca ze wszystkimi działami w firmie i firmami zewnętrznymi

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, mile widziani studenci zaoczni
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Wysoka kultura osobista
    • Umiejętności interpersonalne
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Umiejętność obsługi komputera
    • Umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Dodatkowe ubezpieczenie pracownicze współfinansowane przez Pracodawcę
    • Duże możliwości rozwoju zawodowego
    • Możliwość udziału w realizowaniu własnych pomysłów
    • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym środowisku pracy
    Osoby spełniające powyższe kryteria, zainteresowane ww. ofertą pracy
    proszone są o przesłanie CV w języku polskim klikając w przycisk aplikowania.