Oferta pracy

Asystent w dziale administracji

Alektum Sp. z o.o.O firmie

  • Jana Kilińskiego 30, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Alektum Sp. z o.o.

Jana Kilińskiego 30

Wrocław

Twój zakres obowiązków

PRACA

Praca na stanowisku Asystenta działu administracji polega na pracy w dziale administracji, który zajmuje się obsługą, produkcją i dystrybucją korespondencji masowej, a także wsparciem organizacyjno-administracyjnym pozostałych działów.

Zakres zadań na stanowisku obejmuje między innymi:

- zarządzanie produkcją i wysyłką korespondencji masowej,

- obsługę i zaopatrzenie urządzeń biurowych,

- wsparcie działu w realizacji zadań dotyczących obróbki wstępnej dokumentacji i aktualizacji danych,

- realizację zadań zleconych.

Nasze wymagania

Poszukujemy osoby gotowej do rozpoczęcia pracy od zaraz. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia, ale stawiamy na dobrze rozwinięty zmysł organizacji pracy własnej oraz chęć nauki, dokładność i skrupulatność w wykonywanych zadaniach.

Aby odnieść sukces w tej roli, uważamy, że Ci, którzy starają się o pracę, powinni być komunikatywni, pracować w sposób systematyczny oraz w swoim sposobie pracy powinni być zorientowani na osiągnięcie wyznaczonych celów działowych. Ponieważ będziesz pracować w zespole, ważne jest, abyś był częścią zespołu z dobrymi zdolnościami współpracy.

Idealny kandydat to też taki, który posiada znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średnio-zaawansowanym oraz dobrą znajomość MsExcel.

To oferujemy

  • Cenne doświadczenie zawodowe w międzynarodowej firmie.

  • Szkolenie wdrożeniowe oraz wsparcie kolegów i koleżanek z działu administracji.

  • Nasza siedziba znajduje się w centrum Wrocławia. Będziesz pracować w estetycznych i otwartych przestrzeniach biurowych.

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Finansowane zajęcia z języka angielskiego.

  • Weekendy wolne od pracy.

  • Opieka medyczna oraz dofinansowanie do karty sportowej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Alektum sp z o.o. poszukuje aktualnie pracownika, który wesprze swoją pracą dział administracji. Na stanowisku będziesz czuć się dobrze, jeżeli jesteś komunikatywny/-a, lubisz pracę zespołową i – przede wszystkim – jesteś dobrze zorganizowany i dokładny!

Przewiń do profilu firmy