Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent w Dziale Audytu

Rewido Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

  • Dobra 13, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Dobra 13

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • udział w badaniach i przeglądach sprawozdań finansowych podmiotów z różnych branż gospodarki

  • realizacja innych projektów realizowanych przez dział audytu (usługi poświadczające i usługi pokrewne)

  • bezpośrednia współpraca z naszymi klientami w ramach realizowanych projektów

Nasze wymagania

  • jesteś w trakcie lub masz skończone studia ekonomiczne,

  • interesujesz się rachunkowością i audytem finansowym,

  • jesteś osobą pozytywną, odpowiedzialną, nastawioną na realizację celów,

  • lubisz pracować w zespole,

  • posiadasz umiejętności analityczne i szybko się uczysz,

  • dobrze znasz pakiet Ms Office

Mile widziane

  • swobodna komunikacja w języku angielskim

  • wcześniej zdobyte doświadczenie w obszarze księgowości bądź audytu

  • aktywność w kołach naukowych, organizacjach studenckich

  • prawo jazdy

To oferujemy

  • stałą pracę jeśli masz tytuł licencjata lub magistra (umowa o pracę)

  • płatne praktyki jeśli chcesz pogodzić karierę ze studiami (umowa zlecenie)

  • wsparcie w zdobywaniu uprawnień biegłego rewidenta (finansowanie egzaminów, dodatkowy urlop szkoleniowy, możliwość odbycia praktyki i aplikacji na biegłego rewidenta)

  • pracę w zespole profesjonalistów

  • pakiet medyczny

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

W naszej kancelarii pracuje pięciu biegłych rewidentów, którzy wraz z aplikantami oraz asystentami tworzą doświadczoną grupę fachowców. Ten zespół pozwala nam na sprostanie nawet najtrudniejszym wyzwaniom.

Nasza Kancelaria oferuje nie tylko usługi z zakresu rewizji finansowej. Posiadamy także biuro rachunkowe, które oferuje kompleksowy zakres usług księgowych. Świadczymy obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadrowo-płacową dla podmiotów o różnej formie prawnej i profilu działalności. Nasza wieloletnia praktyka i doświadczenie zawodowe potwierdza zaufanie dużej liczby klientów.

Naszym Klientom oferujemy nie tylko rzetelne usługi audytorskie i księgowe, ale także wsparcie w podejmowaniu decyzji biznesowych w postaci bieżącej i wiarygodnej informacji o sytuacji majątkowej i wyniku finansowym Jednostki. Doradzamy przy rozwiązywaniu problemów, aby zabezpieczyć Jednostkę przed ryzykiem podatkowym, prawnym i finansowym.

Dołącz do nas i przekonaj się, że nasz zespół będzie idealnym miejscem dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy