Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent w dziale audytu ogólnego

Mazars Audyt Sp. z o. o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentów, analiz/raportów koniecznych do prawidłowego wykonania badania

  • weryfikacja danych finansowych obsługiwanej spółki

  • udział w przeprowadzaniu procedur badania spółek: inwentaryzacja, badanie aktywów (środki trwałe, należności, potwierdzenie sald, zapasy itd.) oraz pasywów (zobowiązania, rezerwy, pożyczki itd.)

  • współpraca z klientami w ramach realizowanych projektów audytowych

  • praktycznie wykorzystywanie analitycznych narzędzi biznesowych

  • uczestniczenie w spotkaniach biznesowych z Klientami Mazars

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie z preferowanych kierunków: finanse i rachunkowość, ekonomia

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku w audycie min. 1 rok

  • jesteś spostrzegawczy i masz zdolności analityczne

  • łatwo nawiązujesz kontakty i lubisz pracę zespołową

  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

  • dobrze znasz pakiet MS Office

  • jesteś otwarty i chętny do zdobywania wiedzy

  • zgłaszasz gotowość do podróży służbowych

  • jesteś dostępny w pełnym wymiarze godzin (40 godzin tygodniowo)

  • interesujesz się wydarzeniami ze świata biznesu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i regularnych awansów

  • program mentoringowy - wsparcie mentora od pierwszego dnia

  • wsparcie merytoryczne i finansowe w uzyskaniu kwalifikacji Biegłego Rewidenta (kursy, dodatkowe dni urlopowe, opłaty PIBR)

  • benefity pozapłacowe m.in.: prywatna opieka medyczna dla pracowników i członków najbliższej rodziny, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport oraz dostęp do platformy MyBenefit

  • dostęp do nowoczesnych platform e-learningowych oraz szerokiej bazy wiedzy zawierającej szkolenia merytoryczne oraz z zakresu umiejętności technicznych i miękkich

  • możliwość budowania sieci profesjonalnych kontaktów

  • biuro w samym centrum Warszawy lub Krakowa

  • możliwość pracy w trybie hybrydowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Selekcja CV's

3

Spotkanie rekrutacyjne

4

Decyzja

5

Zatrudnienie i wprowadzenie

Naszą ofertę pracy kierujemy do wszystkich ambitnych studentów piątego roku studiów lub absolwentów studiów magisterskich z doświadczeniem zawodowym, którzy będą chcieli pracować dla znanych polskich i międzynarodowych klientów i błyskawicznie rozwijać się w ramach struktur renomowanej międzynarodowej firmy audytowo – konsultingowej – Mazars

Mazars to międzynarodowa, zintegrowana firma specjalizująca się w audycie, księgowości, doradztwie, usługach podatkowych i prawnych*. Działając w ponad 90 krajach i terytoriach na całym świecie, korzystamy z doświadczenia ponad 44 000 specjalistów – w tym 28 000 w ramach zintegrowanego partnerstwa Mazars i 16 000 za pośrednictwem Mazars North America Alliance - pomagając różnej wielkości przedsiębiorstwom na każdym etapie ich rozwoju.

*tam, gdzie przewidują to przepisy krajowe.

W Polsce Mazars zatrudnia prawie 400 specjalistów w Warszawie i Krakowie, oferując polskim i międzynarodowym przedsiębiorstwom pełen zakres usług w dziedzinie audytu, outsourcingu księgowego i kadrowo-płacowego, podatków, konsultingu oraz doradztwa finansowego.

Przewiń do profilu firmy