Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent w dziale badań i rozwoju

PZ Cormay S.A.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac rozwojowych związanych z opracowaniem oraz udoskonalaniem formulacji i technologii produkcji odczynników do diagnostyki laboratoryjnej.

  • Prowadzenie badań związanych z opracowaniem nowych metod analitycznych oraz związanych z oceną wydajności produktu, kontrolą jakości, kontrolą zmian, reklamacjami produktów itp.

  • Przygotowywanie dokumentacji systemowej zgodnie z wymaganiami oraz jej archiwizacja,

  • Przygotowywanie sprawozdań z prowadzonych badań,

  • Konserwacja sprzętu laboratoryjnego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: chemia, biotechnologia, biologia, analityka medyczna lub pokrewne,

  • doświadczenie w pracy w laboratorium, mile widziane w branży odczynników chemicznych,

  • dobra znajomość pakietu MS Office ( Word, Excel ),

  • dobra znajomość j. angielskiego (min. B1),

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • wysoka motywacja do nauki oraz umiejętność szybkiej adaptacji do zmian.

Mile widziane

  • doświadczenie w obszarze immunochemii,

  • doświadczenie w wykorzystaniu technik biologii molekularnej (Elisa, PCR).

To oferujemy

  • Umowę o pracę i wypłatę zawsze na czas,

  • Profesjonalny program wdrożenia do nowych obowiązków,

  • Możliwość ciągłego rozwoju i podwyższania swoich kompetencji,

  • Nowoczesny system komunikacji wewnętrznej Emplo,

  • Częściowe dofinansowanie Pracodawcy do pakietu prywatnej opieki medycznej,

  • Przyjazną atmosferę pracy.