Asystent w dziale BHP

Sano-Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.

Lipowa 10

Sękowo (pow. szamotulski)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kontroli warunków pracy w zakładzie pracy,

  • Analiza zagrożeń i proponowanie rozwiązań organizacyjnych i technicznych poprawiających warunki pracy,

  • Ocena ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy,

  • Organizacja badań czynników szkodliwych w środowisku pracy,

  • Wsparcie specjalisty ds. BHP w codziennych obowiązkach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ukończone studnia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy),

  • Doświadczenie zawodowe jako pracownik służby BHP,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane

  • Znajomość przepisów ppoż.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w niepełnym wymiarze czasu pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikując prosimy o dołączenie linku do portfolio dotychczasowych projektów.

Sano jest producentem produktów do żywienia zwierząt. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania. Jesteśmy też właścicielem dużego gospodarstwa rolnego w Lubiniu koło Trzemeszna. W siedzibie zatrudniamy około 100 osób.

Przewiń do profilu firmy