Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent w dziale doradztwa podatkowego – ceny transferowe

GRUPA SWGKO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie analiz i reaserch’ów rynkowych

  • udział w projektach z obszaru doradztwa w zakresie cen transferowych i doradztwa gospodarczego

  • bieżące wsparcie zespołu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: ekonomia, rachunkowość (lub pokrewne kierunki) albo student/studentka 4 lub 5 roku studiów

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę nad ciekawymi projektami

  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego

  • możliwość rozwoju i awansu

  • przyjazne warunki i miłą atmosferę pracy

  • atrakcyjny pakiet szkoleniowy

Kogo szukamy:

jeśli chcesz się rozwijać, posiadasz zdolności komunikacyjne oraz wysoką kulturę osobistą,

odpowiedzialnie traktujesz powierzone obowiązki, masz zdolności analitycznego myślenia - to właśnie Ciebie szukamy!